Collection: beeyondtreasures
-
Chunky yarn finger knitted pumpkins 9/24 11:30am
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Chunky yarn finger knitted pumpkins 9/24 2pm
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / per -
Chunky yarn finger knitting Christmas stockings 10/28 3pm
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / per -
Chunky yarn finger knitting Christmas stockings 11/11 11:30am
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / per -
Chunky yarn finger knitting slipper 11/12 3pm
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Chunky Yarn Hand Knitted Blanket Class Saturday 08/26 10:30am
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / per -
Chunky Yarn Hand Knitted Blanket Class Sun 6/4 11:30am
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / per -
Clear Coat 1 Gallon Jug
Regular price $150.00 USDRegular priceUnit price / per -
Clear Coat 16 oz Jar
Regular price $22.95 USDRegular priceUnit price / per -
Clear Coat 32 oz Jar
Regular price $34.95 USDRegular priceUnit price / per -
Clear Coat 8 oz Jar
Regular price $14.95 USDRegular priceUnit price / per -
Cocoa Bomb Making 11/11 11:30am
Regular price $47.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cocoa Bomb Making 11/11 2:00p.m.
Regular price $47.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cocoa Bomb Making 12/2 11:30am
Regular price $47.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cocoa Bomb Making 12/2 2pm
Regular price $47.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Cookie Decorating 11/4 11:30a.m.
Regular price $47.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Cookie Decorating 11/4 2:00p.m.
Regular price $47.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Cookie Decorating 12/9 11:30a.m.
Regular price $47.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Cookie Decorating 12/9 2:00p.m.
Regular price $47.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Custom product: 4 Barstools down payment. Nyah Cooper. Balance of $286.20 due at pickup within 30 days. Down payment is nonrefundable.
Regular price $286.20 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Dixie Belle Mud™
Regular price $11.95 USDRegular priceUnit price / per -
Dixie Dirt - 4 oz.
Regular price $8.95 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
DIY Doormat Class 09/15 11:30am
Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price / perSold out